ROZVÁŽÍME a všechny obchody jsou OTEVŘENY bez omezení.


Rozvoz květin Olomouc

Po častých dotazech, zda rozvážíme do Olomouce, je to konečně tady. Nově si u nás můžete objednat květiny a my Vám je přivezeme do Olomouce a blízkého okolí.

Jak si květiny objednat?

Květiny si můžete objednávat na našem telefonním čísle 702 803 903, kde jsme Vám k dispozici každý den. Dále lze objednat skrz náš web, kde máme mnoho květin, které jsme sami vytvářeli i fotili, tudíž je vše autentické.  

Jaké květiny nabízíme?

Jak jsme již zmínili, máme plno květin na našem webu. Vybere si opravdu každý. Máme různé kategorie, jako je například kategorie dle ceny nebo barvy. Dále nabízíme kategorie jako z lásky, gratulační či 100 růží a mnoho dalších. Pokud se Vám žádná květina nezamlouvá, nezoufejte. Můžete nás kontaktovat a my Vám buď poradíme, nebo s Vámi vymyslíme květinu dle Vašeho přání. Pokud máte přesnou představu, jak byste chtěli, aby květina vypadala, ale neumíte ji popsat, tak nám můžete pro inspiraci zaslat fotografii květiny na náš e-mail – objednavky@i-kvetiny.cz a my květinu dle zaslané fotky vyrobíme. 

Jaký rozvoz nabízíme?

Překvapení pro jinou osobu

překvapit Vašeho blízkého, udělat mu radost a vykouzlit úsměv na tváři, to všechno můžete udělat pomocí květiny. Ke květině můžete přidat sladkostvíno či plyšového medvěda. Překvapení doručíme kamkoliv budete chtít – do práce, domů nebo třeba do restaurace. Ke květině lze přidat i vlastní vzkaz, který je k ní uchycený. 

Dovoz pro objednávajícího

líbí se Vám květina z naší tvorby a chcete ji dovézt? Vaše přání jednoduše zařídíme. Stačí, když nám zavoláte nebo si vytvoříte objednávku přes náš web a květinu Vám rádi přivezeme. 

Dovoz smuteční květin

funguje stejně jako dovoz pro objednávajícího. Jestliže potřebujete dovézt smuteční květinu, výpich či smuteční věnec, tak nás můžete kontaktovat. Poradíme Vám, jaké květy je vhodné použít. Na smuteční květiny je možné přidat i smuteční stuhu s textem, s kterým Vám také poradíme. 

Nemusíte se bát, že květina po cestě zvadne. Jsou umístěny v nádobách s vodou. I když jsou květiny uvázány v Ostravě, nemusíte mít strach, že budou dovezeny skrz nějakou externí firmu. Květinu Vám doveze náš usměvavý kurýr.

Mapa rozvozu

Rozvážíme květiny v Ostravě, Frýdku-Místku, Havířově a okolí. Na mapě si můžete ověřit, zda jezdíme i k Vám. Pro dopravu mimo oblast rozvozu nás kontaktujte a společně doručení můžeme naplánovat.

Ověřit rozvoz    Spojte se s námi

    Sledujte nás na sociálních sítích, jsme na facebooku a instagramu

    Zavřít