KYTICE RŮŽÍ

Růže jsou to nejkrásnější, co můžete ženě nebo dívce darovat. Růže zbožňuje každá žena – jsou symbolem lásky, zalíbení a vděku. Velká kytice, kterou neunesete? Najděte si tu správnou kytici růží a nechte ji doručit v Ostravě, nebo si ji osobně vyzvedněte v květinářství. Červené růže máme vždy skladem i ve větších počtech - potřebujete-li 20 růží50 růží nebo třeba 100 růží - nikdy neodejdete s prázdnou! Navíc z růží připravujeme oblíbené flower boxy, které jsou trendy dárkem.

Ať už si vybranou kytici růží osobně vyzvednete u nás v květinářství, nebo se rozhodnete využít naší službu rozvoz květin, vždy dostanete čerstvé květiny, které pro Vás nakupujeme přímo z holandské květinové burzy.

Tyto obrovské a nádherné kytice 100 růží Vám naváží zručné floristky. Použijí se pro Vás ty nejkvalitnější a nejčerstvější růže. Růže, které se váží do těchto kytic zpracováváme přímo z velkého chladícího skladu. Díky tomu víme, že růže jsou opravdu čerstvé, protože zde se květiny dlouho neskladují – ihned se váží do květin z lásky, kytic k narozeninám a svátkugratulačních květin a odesílají příjemcům.

100 růží

Kytice 100 růží pro ty nejvýjimečnější momenty a množstevní slevy, které si můžete vypočítat zde. Ke všem květinám přikládáme malý návod, jak pečovat o Vaši kytici a výživu do vody také zdarma.

Růže jsou nejoblíbenejší a nejobjednávanější květinou. Růžemi nemůžete nic zkazit ať vyberete jakoukoliv barvu. Růže jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost. Prohlédněte si naši kategorii růží a vyberte si tu pravou, která se Vám líbí a potěšte někoho blízkého. Poslat květiny je to nejednodušší co můžete udělat, doručení květin už zajistíme za Vás.

Růže právem patří k nejoblíbenějším řezaným květinám po celém světě. Jsou nejen symbolem lásky: červená růže vyjadřuje vášeň, bílá čistotu, oranžová touhu a žlutá přátelské city.

Kytice růží působí velmi elegantně a honosně. Jejich krásně tvarované květy jsou také základem nádherných míchaných kytic, vhodných jako dárek na Valentýna, k narozeninám, svátku, výročí nebo jen tak, jako výraz lásky. Na přání růže dovezeme na zvolenou adresu a předáme je včetně vzkazu.

  • KYTICE RŮŽÍ
  • KYTICE RŮŽÍ
  • KYTICE RŮŽÍ
  • KYTICE RŮŽÍ

Mapa rozvozu

Rozvážíme květiny v Ostravě a okolí. Na mapě si můžete ověřit, zda jezdíme i k Vám.

Ověřit rozvoz
Spojte se s námi

Sledujte nás na sociálních sítích, jsme na facebooku a instagramu