14.2. je VALENTÝN. Objednejte květinu pro svou lásku včas.


Recenze našich zákazníků


Štítky oddělíte pomocí klávesy ENTERPetr Palička 24.07. 2020 zobrazit podrobnosti

Při placení kartou mi byla strhnuta částka v EUR (účet mám v Kč, banku mám KB). Proč??? Obsluha mi sdělila, že jsem si to tam zadal a zmáčknul něco špatně sám. (Před zmáčknutím zeleného tlačítka po zadání PINu jsem se obsluhy ptal, co mám dělat, když se mne terminál ptá zda chci platit v EUR nebo v CZ, neodpověděla mi). Je to nehoráznost, dělat z klientů blbce. Proškolte si obsluhu v jednání se zákazníky, nebo o ně budete přicházet. Pro srovnání - cena kytky v Kč byla uvedena 540 Kč, při placení v EUR mi banka strhla 571, 28 Kč. Už se mi k vám nechce.

Negativní štítek
I-KVĚTINY

Dobrý den, omlouváme se za nepříjemnost. Určitě to nebyl úmysl z naší strany. Na některých platebních terminálech je možnost platit v jiných měnách než CZK, ale jak píšu, je to možnost pro účty vedené v dané měně. Peníze Vám vrátíme. Nemám zde kontakt, můžete mi, prosím, poslat číslo účtu a adresu prodejny na email hajek@i-kvetiny.cz?

David Šmíd 10.07. 2020 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Dobrý den, velice chválím přístup paní Moniky na pobočce v Nové Bělé. Velice se mi líbí její profesionální přístup a kvalita odvedené práce. Važte si takových zaměstnanců, kteří zvyšují bonitu Vaší společnosti. Ostatní zaměstnavatelé by Vám mohli jen závidět. Už nikdy nenakoupím květiny u nikoho jiného než u paní Moniky a Vaší společnosti. Všem budu doporučovat Vaší společnost a hlavně lidský a profesionální přístup p. Moniky. Troufám si tvrdit, že patřím k velmi dobrým zákazníkům Vaši společnosti, jen tak dále.

I-KVĚTINY

Moc děkujeme za hezkou recenzi, paní Monice i nám udělala velkou radost a těšíme se na každou květinu, kterou pro Vás budeme moci uvázat :-)

Vendula 26.06. 2020 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Velice děkuji za super službu, komunikaci a přesnost dodávky. Kytka byla pro 90ti letou babičku, které udělala nesmírnou radost. Moc děkuji a vřele Vaše služby doporučuji!!!

????????????
I-KVĚTINY

Děkujeme, moc nás těší, že jsme květinou udělali babičce radost :-)

Jana U. 26.06. 2020 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Veškeré svatební květiny jsem řešila ve Frýdku a Šárku Jonášovou mohu jen vřele doporučit. Úžasná domluva,vynikající cena ale hlavně květiny přesně dle mých představ. Já jako nevěsta jsem byla velmi nadšená a maminky si také květiny moc pochvalovaly. Moc Vám děkuji ♥️

I-KVĚTINY

Děkujeme, jsme moc rádi, že se Vám květiny líbily a v manželství přejeme hodně štěstí a lásky :-)

Michaela 22.06. 2020 zobrazit podrobnosti

Před měsícem jsem kupovala květinu pro dceru k 20 narozeninám byla opravdu krásná a vydržela. Proto jsem se rozhodla pro další nákup, tentokrát pro nadřízenou. Bohužel tentokrát jsem zklamaná. Musela jsem část vyhodit .

I-KVĚTINY

To nás velmi mrzí, na kvalitě květin si velmi zakládáme. Pokud b se náhodou situace někdy opakovala (věříme, že nebude) zavolejte rovnou na číslo uvedené na webu a vše okamžitě vyřešíme.

Mapa rozvozu

Rozvážíme květiny v Ostravě a okolí. Na mapě si můžete ověřit, zda jezdíme i k Vám. Pro dopravu mimo oblast rozvozu nás kontaktujte a společně doručení můžeme naplánovat.

Ověřit rozvozSpojte se s námi

Sledujte nás na sociálních sítích, jsme na facebooku a instagramu

Rozvoz květin

Z nabídky vyberte město doručení. V Ostravě a blízkém okolí rozvážíme zdarma! Doručení do oranžových oblastí na mapě je zpoplatněno částkou 95,-

Ostrava Zavřít