Změna otevírací doby PO-PÁ 7-17, SO 7-12, NE zavřeno


Recenze našich zákazníků


Štítky oddělíte pomocí klávesy ENTERDaniel 09.03. 2022 zobrazit podrobnosti

Můj oblíbený a preferovaný obchodník s květinami a přidruženým sortimentem. Určitě doporučuji :)

I-KVĚTINY

Moc děkujeme, vážíme si toho :-)

Ondra 09.03. 2022 zobrazit podrobnosti

Již roky tuto službu využívám a hodnocení nejen mé, ale především celkové dokládá kvalitu těchto služeb. Ceny květin jsou dle mého názoru dobré. Květiny jsou vždy skvěle připravené. Rozvoz je přesný a možnost si zvolit konkrétní datum a čas je prostě báječná. Jelikož službu využívám několik let, došlo i k situaci kdy obdarovaný nebyl na místě kde jsem uvedl a i přesto kurýr byl ochoten květinu doručit na jinou adresu. Této službě prostě nemám co vytknout a jistě budu i nadále využívat právě i-květiny.

I-KVĚTINY

Moc děkujeme za hezkou recenzi. Máme radost, že jste naším stálým zákazníkem a že jste se službami spokojený.

Radek 09.03. 2022 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Objednával jsem poprvé a mám velice kladnou zkušenost. Jediný trabl byl, že jsem špatně vypsal telefonní číslo obdarované, ale kurýr to pohotově vyřešil :-) Díky, já i má drahá polovička jsme velice spokojeni s vaší službou!

I-KVĚTINY

Moc děkujeme, jsme rádi, že květina udělala radost a byl jste se službami spokojený.

Rado 09.03. 2022 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

2 objednávky, 2x bez chybičky :) Čerstvé kvety a doprava zdarma, odporúčam :)

I-KVĚTINY

Moc děkujeme :-)

Jan 08.03. 2022 zobrazit podrobnosti

Hrůza na MDŽ objednáno ve 12 v 18:00 řečeno že doručení garantují v 18:30 hovor mé přítelkyni že nedoručí z důvodu že je daleko což věděly od 15:00 že tam budou muset jet když to nestihly do 15:00 v Ostravě

Nic Na hovno Hruza
I-KVĚTINY

Dobrý den, mrzí nás, že jste nebyl se službami spokojený. Ve dny jako je Valentýn, MDŽ a Den matek jsou časy doručení pouze orientační. Snažíme se maximálně dodržet časy, které si zákazník vybere, ale objednávek je v tyto dny spousta a ne vždy se nám to povede. Upozornění máme na webu a také v košíku, když květinu objednáváte. Věříme, že nám časem dáte ještě jednu šanci ukázat, že jsou naše služby takové, jaké je prezentujeme. Hezký den.

Mapa rozvozu

Rozvážíme květiny v Ostravě a okolí. Na mapě si můžete ověřit, zda jezdíme i k Vám. Pro dopravu mimo oblast rozvozu nás kontaktujte a společně doručení můžeme naplánovat.

Ověřit rozvozSpojte se s námi

Sledujte nás na sociálních sítích, jsme na facebooku a instagramu

Rozvoz květin

Z nabídky vyberte město doručení. V Ostravě a blízkém okolí rozvážíme zdarma! Doručení do oranžových oblastí na mapě je zpoplatněno částkou 95,-

Ostrava Zavřít