Sleva 10% s kódem LETO10 na květiny s doručením 11.-17.8.2022


Recenze našich zákazníků


Štítky oddělíte pomocí klávesy ENTERMichaela 05.03. 2022 zobrazit podrobnosti

Vždy naprostá spokojenost. Ať už s doručením květiny jako překvapení, tak také s kvalitou a vzhledem květin. Vždy je uvázaná jako na obrázku a ta poslední mi vydržela ve váze skoro 14 dní. Moc děkuji za to, že jste a určitě budu objednávat i dále.

I-KVĚTINY

Moc děkujeme za hezkou recenzi. Máme radost, že jste byla spokojená a květina vám tak dlouho vydržela.

Vladimír 21.02. 2022 zobrazit podrobnosti

Dnes bohužel VELKÉ zklamání..... Záměnou vzkazu pro osobu, které měla být kytice doručena se totálně vytratilo kouzlo překvapení pro mou drahou polovičku. Naopak došlo k dost nepříjemné situaci.

I-KVĚTINY

Dobrý den, velmi se za vzniklou nepříjemnou situaci omlouváme. Stala se chyba u našich floristek a i když máme nastavený několikastupňový systém kontroly, přidaly ke květině špatný vzkaz. Věříme, že sladký dárek se správným vzkazem, který jsme Vaší partnerce obratem doručili i s omluvou, celou situaci alespoň trošku napravil a že květina i přesto udělala radost. S floristkami budeme vše dále řešit a věříme, že se situace již nebude opakovat.

David 14.02. 2022 zobrazit podrobnosti

Super. Naprostá spokojenost.

I-KVĚTINY

To jsme moc rádi, děkujeme.

Tereza 13.02. 2022 zobrazit podrobnosti

Vždy jsem s květinou velmi spokojena, ale dnes musím upřímně říct ze dnešní tulipány za 699,- neodpovídají ceně. Zda se mi to opravdu příliš, čekala jsem ze budou vypadat lépe.

I-KVĚTINY

Dobrý den, jsme moc rádi, že u nás objednáváte pravidelně a že jste byla vždy spokojená. O to více nás mrzí, že kvalita květiny, která vám dnes byla doručená, nebyla podle vašich představ. Kontaktujte nás prosím na telefonním čísle 702803903 a vaši reklamaci vyřídíme tak, abyste byla spokojená. Věříme, že se jednalo o výjimečnou situaci. Na kvalitě květin si velmi zakládáme.

Helena 06.02. 2022 zobrazit podrobnosti

Spolehlivé dodání kytic na pohřeb, včas, v krásné úpravě, byli jsme opět velmi spokojeni.

I-KVĚTINY

Děkujeme, jsme rádi, že se vám květiny líbily.

Mapa rozvozu

Rozvážíme květiny v Ostravě a okolí. Na mapě si můžete ověřit, zda jezdíme i k Vám. Pro dopravu mimo oblast rozvozu nás kontaktujte a společně doručení můžeme naplánovat.

Ověřit rozvoz    Spojte se s námi

    Sledujte nás na sociálních sítích, jsme na facebooku a instagramu

    Rozvoz květin

    Z nabídky vyberte město doručení. V Ostravě a blízkém okolí rozvážíme zdarma! Doručení do oranžových oblastí na mapě je zpoplatněno částkou 95,-

    Ostrava Zavřít