Změna otevírací doby PO-PÁ 7-17, SO 7-12, NE zavřeno


Recenze našich zákazníků


Štítky oddělíte pomocí klávesy ENTERDavid 14.02. 2022 zobrazit podrobnosti

Super. Naprostá spokojenost.

I-KVĚTINY

To jsme moc rádi, děkujeme.

Tereza 13.02. 2022 zobrazit podrobnosti

Vždy jsem s květinou velmi spokojena, ale dnes musím upřímně říct ze dnešní tulipány za 699,- neodpovídají ceně. Zda se mi to opravdu příliš, čekala jsem ze budou vypadat lépe.

I-KVĚTINY

Dobrý den, jsme moc rádi, že u nás objednáváte pravidelně a že jste byla vždy spokojená. O to více nás mrzí, že kvalita květiny, která vám dnes byla doručená, nebyla podle vašich představ. Kontaktujte nás prosím na telefonním čísle 702803903 a vaši reklamaci vyřídíme tak, abyste byla spokojená. Věříme, že se jednalo o výjimečnou situaci. Na kvalitě květin si velmi zakládáme.

Helena 06.02. 2022 zobrazit podrobnosti

Spolehlivé dodání kytic na pohřeb, včas, v krásné úpravě, byli jsme opět velmi spokojeni.

I-KVĚTINY

Děkujeme, jsme rádi, že se vám květiny líbily.

Martin 01.02. 2022 zobrazit podrobnosti

Květina krásná i doručení super, vše bez problémů. Ale jeden problém byl a to že jsem objednal květinu pro manželku a email o potvrzení platby přišel na její email takže tím rázem bylo po překvapení. To je určitě velká chyba. Škoda. Jinak vše v pořádku.

I-KVĚTINY

Děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že jste byl s květinou i doručením spokojený. Co se týká e-mailu s potvrzením platby, vše jsme ověřovali a e-mail pro potvrzení se zadává ručně, takže pravděpodobně jste omylem zadal jiný než ten svůj. Věříme ale, že i tak se překvapení manželce líbilo :-)

Mirek 18.01. 2022 zobrazit podrobnosti

Tak jsem to zkusil znovu. Jen tak, pro ověření. A bomba,! Opět vše tak,jak se.uvádí. Krásné rudé čerstvé růže, doručeno přesně dle přání. Závidím firmě lidí, kteří tam pracují. A držím palce . Vřele doporučuji vyzkoušet. A neměnit. Tohle se jen tak nevidí. Moc moc děkuji.

I-KVĚTINY

Děkujeme za recenzi, jsme moc rádi, že jste byl i po ověření se službami spokojený :-)Těšíme se na další objednávky a uděláme vše proto, abychom Vás nezklamali :-)

Mapa rozvozu

Rozvážíme květiny v Ostravě a okolí. Na mapě si můžete ověřit, zda jezdíme i k Vám. Pro dopravu mimo oblast rozvozu nás kontaktujte a společně doručení můžeme naplánovat.

Ověřit rozvozSpojte se s námi

Sledujte nás na sociálních sítích, jsme na facebooku a instagramu

Rozvoz květin

Z nabídky vyberte město doručení. V Ostravě a blízkém okolí rozvážíme zdarma! Doručení do oranžových oblastí na mapě je zpoplatněno částkou 95,-

Ostrava Zavřít