28.9. budou prodejny otevřené 8:00-17:00


Recenze našich zákazníků


Štítky oddělíte pomocí klávesy ENTERHelena 06.02. 2022 zobrazit podrobnosti

Spolehlivé dodání kytic na pohřeb, včas, v krásné úpravě, byli jsme opět velmi spokojeni.

I-KVĚTINY

Děkujeme, jsme rádi, že se vám květiny líbily.

Martin 01.02. 2022 zobrazit podrobnosti

Květina krásná i doručení super, vše bez problémů. Ale jeden problém byl a to že jsem objednal květinu pro manželku a email o potvrzení platby přišel na její email takže tím rázem bylo po překvapení. To je určitě velká chyba. Škoda. Jinak vše v pořádku.

I-KVĚTINY

Děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že jste byl s květinou i doručením spokojený. Co se týká e-mailu s potvrzením platby, vše jsme ověřovali a e-mail pro potvrzení se zadává ručně, takže pravděpodobně jste omylem zadal jiný než ten svůj. Věříme ale, že i tak se překvapení manželce líbilo :-)

Mirek 18.01. 2022 zobrazit podrobnosti

Tak jsem to zkusil znovu. Jen tak, pro ověření. A bomba,! Opět vše tak,jak se.uvádí. Krásné rudé čerstvé růže, doručeno přesně dle přání. Závidím firmě lidí, kteří tam pracují. A držím palce . Vřele doporučuji vyzkoušet. A neměnit. Tohle se jen tak nevidí. Moc moc děkuji.

I-KVĚTINY

Děkujeme za recenzi, jsme moc rádi, že jste byl i po ověření se službami spokojený :-)Těšíme se na další objednávky a uděláme vše proto, abychom Vás nezklamali :-)

Mirek 10.01. 2022 zobrazit podrobnosti

Takže,dnes v 6,3o objednáno, krátce před polednem doručeno vše dle přání i přes mírné komplikace s platbou na mé straně. Nadpozemsky milá paní,co vyřizuje objednávky. Ne, nepřeháním,vím co píšu. Doporučuji s klidným svědomím všem. Funguje to báječně. Stávám se stálým zákazníkem a těším se na další služby vaší firmy.

I-KVĚTINY

Moc děkujeme za recenzi, velmi nás těší, že jste byl se službami spokojený.

Tomáš Pilch 20.08. 2021 zobrazit podrobnosti

Dobrý den chtěl bych vám poděkovat za doruceni medvidka pro moji dceru k narozeninám.Medvidek udělal velkou radost.Jste skveli děkuji vzdy vas budu doporučovat

I-KVĚTINY

Moc děkujeme, jsme rádi, že se medvídek dceři líbil a udělal radost.

Mapa rozvozu

Rozvážíme květiny v Ostravě a okolí. Na mapě si můžete ověřit, zda jezdíme i k Vám. Pro dopravu mimo oblast rozvozu nás kontaktujte a společně doručení můžeme naplánovat.

Ověřit rozvozSpojte se s námi

Sledujte nás na sociálních sítích, jsme na facebooku a instagramu

Rozvoz květin

Z nabídky vyberte město doručení. V Ostravě a blízkém okolí rozvážíme zdarma! Doručení do oranžových oblastí na mapě je zpoplatněno částkou 95,-

Ostrava Zavřít